День Незалежностi

Шановні жителі Підволочиського району! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Споконвічна мрія українського народу, висловлена пророчими словами поета Тараса Шевченка про «сім’ю велику, сім’ю вольну, нову», здобувалася в запеклій боротьбі не одного покоління українців.

Нині Україна знову переживає складні часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Але завжди в такі часи найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Впевнений, що наш народ зможе вистояти і у цих випробуваннях — ми переможемо!

Пам’ять про героїв, які загинули у боротьбі за свободу і цілісність нашої держави завжди буде вічною.

Спільними зусиллями — збережемо, розбудуємо та уславимо нашу Велику Єдину Україну!

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру, благополуччя.

Слава Україні!

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович