День Героїв

Шановні жителі Підволочиського району!

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, упівців, Героїв Небесної Сотні, воїнів АТО. В цей день маємо можливість наповнитись гордістю за наших предків, які поклали голови у боротьбі за незалежність України. Завдяки їхній жертовності ми можемо вільно дихати й ступати по рідній землі.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра та щастя Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!