День енергетика

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкують День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика — це свято усіх тих, хто коли-небудь був причетний до створення й обслуговування енергетичних систем. День енергетика — це також свято тих, хто й сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі.
       Сьогодні, у час глобальних економічних і соціальних реформ, задля модернізації галузі та розвитку країни, перед Вами поставлені дуже відповідальні завдання – впровадження сучасних енергозберігаючих, технічних, технологічних, інформаційних технологій, удосконалення роботи та налагодження якісного діалогу зі споживачами.

Тож бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, професійних успіхів та особистого щастя! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

Голова районної ради                                                  І.І. Монартович