День працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної служби України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята. Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.

Ваша праця визначає можливості держави виконувати соціальні зобов’язання та йти шляхом інноваційно-інвестиційного розвитку країни.

Бажаю Вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, успіхів і досягнень у службі, а також здоров’я, невичерпної енергії, злагоди і добробуту в родинах. Хай доля надає Вам сил та впевненості у завтрашньому дні і щира людська подяка додасть оптимізму та натхнення.

Голова Підволочиської районної ради             І.І. Монартович