День Героїв Небесної Сотні

Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати в ХХІ столітті, та сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го...

20 лютого 2014 року стало переломною подією віри у світле майбутнє  та надії, яка супроводжує нас, надії на краще для всього українського народу. Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни.

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Тож вшануймо героїзм наших захисників, і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають наше майбутнє – майбутнє молодого підростаючого покоління.

Схилімо голови перед їхньою пам’яттю, запалімо свічку, щоб світло Майдану не згасити та не затерти ні в нашій пам’яті, ні в наших серцях.

Згадаймо і пом’янімо хвилиною мовчання загиблих Героїв Небесної Сотні!

Герої не вмирають!

Слава Україні!