День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних сил України, учасники бойових дій!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Збройних сил України!

Свято Збройних сил України – це данина пам´яті тисячі воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів.

Сьогодні справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України. У важких, виснажливих боях з терористами і російським агресором створюється сучасне національне військо. Воно міцне не лише зброєю та хистом, а й потужним моральним і патріотичним духом, підтримкою всього суспільства.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни. Надсилаю сердечні вітання нашим військовослужбовцям, ветеранам, учасникам війни, батькам та матерям солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди, Божих благословень Вам та Вашим родинам. Бажаю всім миру і спокою на українській землі, благополуччя та процвітання нашій державі.

Голова Підволочиської районної ради                     І.І. Монартович