День місцевого самоврядування

ШАНОВНІ   ПРАЦІВНИКИ  ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,  ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ!

Щиро вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

Сьогодні, в непростий для всього українського народу час, на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування, депутатів залежить добробут людей. Саме Ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного з нас бути почутим.

Висловлюю особливі слова подяки з нагоди свята ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування у Підволочиському районі. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад нашого району, відстоює їхні запити та інтереси, ветеранам  міцного здоров’я, щастя, творчих сил та нових звершень на ниві зміцнення державності, утвердження принципів добра і справедливості. Хай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а  непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю і України додають сили і наснаги.
       Нехай Ваша професійність та досвід, а також відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави, зміцненні її авторитету у Європейській спільноті і у всьому демократичному світі.

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                     І.І. Монартович