День пам'яті героїв Крут

Шановні жителі Підволочиського району!

29 січня — День пам’яті героїв Крут, день пам’яті  про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Історичні дати – не тільки пам’ять про минуле, це також ключ до того, щоб в майбутньому уникнути помилок минулого.

Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Трагедія під Крутами знайшла палкий відгук у серцях свідомих громадян України і далеко за її межами.

В пам’яті поколінь назавжди залишиться подвиг студентів, що полягли під Крутами в боротьбі за вільну Україну.

Схилімо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам’яттю. Вони завжди залишаться Героями та  взірцем палкої любові до Батьківщини.

Слава Героям Крут!

Голова Підволочиської районної ради                     І.І. Монартович