День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали наші громадяни. 15 лютого в Україні установлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні  воїни - інтернаціоналісти!

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи.

Ваша активна життєва позиція, вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ми вдячні Вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю.

Від Підволочиської районної ради, усього депутатського корпусу зичу Вам, шановні воїни–інтернаціоналісти, міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття.

Голова Підволочиської районної ради                                              І.І. Монартович