День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій,

воїни-інтернаціоналісти, ветерани Афганської війни!

Щорічно 15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ця пам’ятна дата свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках»: Афганістані, Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Єфіопії та інших країнах світу.

З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни. Але багатьом солдатам не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та  готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.І в наш час чимало учасників збройних конфліктів продовжують служіння Україні на території інших держав, демонструючи приклад свідомого виконання обов’язків для нинішнього покоління воїнів. Нова обороноздатна українська армія визнана однією з найсильніших у світі.  Наші воїни – взірець високого професіоналізму і благородства.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану! Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв. Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Бажаю Вам та Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!

З повагою голова

Підволочиської районної ради                                           І.І. Монартович