33 річниця Чорнобильської катастрофи

Шановні жителі району!

Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.

Ми не повинні забути героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Їхній подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Дорогі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Прийміть мою сердечну вдячність за Ваш самовідданий подвиг і патріотизм.

Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, оптимізму й благополуччя.

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                       Ігор Монартович