День Героїв

Шановні жителі Підволочиського району!

День Героїв –  щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків - борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА, діячів ОУН, воїнів АТО - ООС, героїв «Небесної сотні», день вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар Української гідності.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері -України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу своєї держави.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!»

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                                    І.І. Монартович