День волонтера

Шановні друзі!
5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються Вам сторицею!

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку, тепла, миру та благополуччя.

Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою.

Зі святом вас!

Голова Підволочиської районної ради                       І.І. Монартович