Привітання з Різдвом Христовим

Шановні краяни!

Від щирого серця вітаю Вас з Різдвом Христовим!

Різдво – це символ надії, глибокої віри, щирої радості та сили жити, любити, творити добро. Світло цього великого свята долає усі перепони і непорозуміння між людьми, згуртовує людей усього світу, прикрашає душі чеснотами християнського благочестя, а серця й вуста єднає спільною подячною молитвою.

Тож нехай у Різдвяні свята прийде мир у Вашу домівку, нехай радість наповнить душі, а любов серця, нехай надія, віра і оптимізм зроблять кожен Ваш вчинок обдуманим і мудрим, кожен крок – впевненим і сміливим. Нехай світло першої Різдвяної зорі об’єднує нас навколо ідеалів добра, любові та милосердя.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, радості кожній родині. Нехай це свято єднає усіх вірою та спільною молитвою за родину і Україну!

Христос народився!

Славімо його!