Нарада голови Підволочиської районної ради з головами громад щодо запобігання виникненню пожеж

01 серпня 2019 року голова Підволочиської районної ради Ігор Монартович провів нараду з головами об’єднаних територіальних громад Підволочиського району щодо запобігання виникненню пожеж в лісових масивах та сільськогосподарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду на території Підволочиського району. Участь в нараді прийняли представники Підволочиського РВ УДСНС України у Тернопільській області та Підволочиського відділу поліції.

За підсумками наради прийнято рішення щодо забезпечення систематичного контролю за дотриманням правил пожежної безпеки та благоустрою в населених пунктах району під час проведення жнив.

Інформуємо жителів Підволочиського району про заборону випалювання рослинності або її залишків. За дане правопорушення передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків

Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.