День українського добровольця

День українського добровольця

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму військами РФ та початку воєнних дій  у південно-східних регіонах України.

Перші роки неоголошеної війни, були важкими для нашої держави. Сьогодні, споглядаючи на ті події, можна із впевненістю відзначити одну із вирішальних ролей саме добровольчих батальйонів у відстоюванні територіальної цілісності  та суверенітету України.

Ми мусимо шанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Наша держава та кожен з нас має сприяти дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турбуватись про учасників добровольчих формувань та підтримувати таку важливу  ініціативу громадськості.

Ми дякуємо Вам за те, що Ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист  України. Дякуємо всім, хто воював у перші дні, і воює зараз, й хочемо сказати Вам дякуємо особисто за мирне небо та вшанувати загиблих побратимів.

Ми завжди пам’ятатимемо  подвиг добровольчих формувань!

Голова Підволочиської районної ради                       І.І. Монартович