День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, ветерани  Збройних Сил України!

Від імені Підволочиської районної ради  щиро вітаю Вас з святом – Днем Збройних Сил України.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть.

І сьогодні, в ході проведення антитерористичної операції на сході нашої Вітчизни,  солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Доблесть та честь солдатів і офіцерів України - в цьому справжня сила будь-якої армії, і українські військовослужбовці зберегли все це і примножили.

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Відзначаючи це свято, ми вшановуємо всіх, хто боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. Особливу вдячність висловлюємо учасникам АТО – жителям Підволочиського району, які щодня виявляють героїзм  у  різних ситуаціях на Сході України.

Ми вдячні всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом!

Щиро вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я  та  звершення всіх ваших мрій і побажань.

Голова Підволочиської районної ради                    І.І. Монартович