День Державного Прапора України та День Незалежності України

Шановні жителі Підволочиського району!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Прийміть найсердечніше вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Тож зичу усім Вам, дорогі земляки та воїни – захисники нашої держави, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах  і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення.

Бажаю Вам у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас! Слава Україні!

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                     Ігор МОНАРТОВИЧ