Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Підволочиського району!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть мир, злагоду  і достаток, а Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром та радістю. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю мудрості та витримки, щоб Ваша праця завжди гідно винагороджувалась, а успіхи були вагомими.

Низько вклоняємося та дякуємо нашим воїнам – захисникам за спокій, мужність та самопожертву. Щастя Вам, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, здійснення найзаповітніших бажань та Божої опіки.

Нехай різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

Веселих Свят  з Різдвом Христовим і Новим роком!

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович