День працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства. Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від Вас,  шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави.

Нехай Ваше життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у Вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу.

Низький Вам уклін за доброту, терпіння, щирість, любов до людей.

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович