Привітання з Великоднем

Шановні жителі Підволочиського району!

Прийміть сердечні вітання із світлим Воскресінням Христовим!
Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння, спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні, нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, достатку ,відчути повноту життя та родинне тепло. Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.

Нехай воскреслий Ісус перемінить ненависть у любов, смерть у життя, надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я здійснення й процвітання України.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!