День працівників прокуратури України

Шановні працівники  прокуратури України!

Вітаю Вас - людей, яким довірено справу виняткової державної і суспільної ваги, з нагоди професійного свята – Дня працівників прокуратури! Від вашої самовідданої та відповідальної роботи, усвідомлення професійного й громадянського обов’язку перед державою та суспільством, великою мірою залежить розвиток нашої Батьківщини, в якій Закон стоїть вище за все, де боротьба зі злочинністю ефективно реалізується на практиці, де покарання за злочин є невідворотнім для того, хто цей злочин скоїв. Адже чітке дотримання законності та правопорядок є невід’ємними складовими будь-якого цивілізованого суспільства, яке існує за демократичними нормами, дбає про майбутнє, прагне до економічного та соціального розвитку й процвітання.
         Сьогодні, в день вашого професійного свята, хочеться висловити особливу вдячність не тільки діючим працівникам, але й всім ветеранам прокуратури, які сумлінно виконували свою високу місію, передали накопичений досвід новим поколінням працівників Української прокуратури. Низький вам уклін, дорогі наші ветерани.

Але святкуючи сьогодні та відзначаючи високі досягнення прокурорської служби України, необхідно пам’ятати, що попереду ще багато складних і масштабних справ, невідкладних завдань, від реалізації яких залежить майбутнє України.
       Тож, в цей святковий день бажаю Вам завжди бути на висоті вимог та викликів часу, сумлінно виконувати почесну місію – стояти на сторожі прав та інтересів громадян України, у прийнятті рішень керуватися виключно буквою Закону.
       Щастя вам, міцного здоров’я, нескінченого оптимізму, успіхів і нових досягнень у вашій нелегкій повсякденній роботі.

Голова Підволочиської районної ради                                         І.І. Монартович