Підволочиська районна рада
Підволочиський район, Тернопільська область

Поминальний день

Переглядів: 583

1 листопада українці традиційно ідуть на цвинтар і на могилах рідних запалюють свічки. Цей звичай наш народ переймає від Всесвітнього дня померлих, який вшановують не тільки римо-католики, але практично всі народи, пов’язані з християнською культурою і традицією у більшості країн світу. В нашому народі цей день шанується також як день смерті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, а ще тому, що цього дня у 1918 році була проголошена ЗУНР. Цього дня  також прийнято вшановувати  всіх тих, які боролися за незалежність нашої держави. 

Цього дня голова районної ради Монартович І.І. та голова райдержадміністрації Онищук Б.Б., представники спілки воїнів АТО Підволочиського району, працівники районної ради та райдержадмінстрації разом з представниками громадськості вшанували пам’ять всіх борців за волю та незалежність України, запаливши лампадки біля памятного знака Героям Небесної сотні, загиблих воїнів АТО  та на могилі уродженця Підволочиська – воїна АТО Біленького Тараса Ярославовича.

Для організації проведення даного заходу депутат Тернопільської обласної ради Васько Петро Зеновійович забезпечив учасників лампадками.   

« повернутися до списку новин