До уваги власників та користувачів земельних ділянок

На виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», з метою забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, власниками землі та землекористувачами має бути здійснено належне оформлення права власності чи користування землею. Частиною цієї процедури є внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, по яких видано правовстановлюючі документи до 2004 року та присвоєння їм кадастрового номера, адже без нього власник земельної ділянки не може здійснювати правочини із землею (продавати, дарувати, здавати в оренду, брати кредит під її заставу).

Отже, зважаючи на викладене, інформуємо власників землі та землекористувачів про необхідність невідкладного розроблення відповідної документації із землеустрою з метою подальшого внесення в Державний земельний кадастр відомостей про земельні ділянки, на які виникло право власності чи користування до 2004 року.

За довідками звертатись до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області (тел. 52-23-49, 52-09-96)