Лановецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує

Чернихівецька об’єднана територіальна громада, що у Збаразькому районі – одна із найменших на Тернопільщині. До її складу входять три села: Чернихівці, Старий Збараж, Верняки та об’єднує трохи більше 2 тисяч мешканців, з них 582 пенсіонери.

13 лютого відбулося відкриття віддаленого робочого місця для працівників управління Пенсійного фонду. У заході взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Лановецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області  Володимир Івашук та голова Черниховецької об’єднаної територіальної громади Марія Кипибіда, на якій вирішено питання надання фахівцями Управління безпосередньо на території громади послуг з використанням сучасних інформаційних технологій із забезпеченням дотримання вимог та принципів надання послуг у громаді, з подальшою обробкою пенсійної документації.

Ігор Москалик наголосив, що метою тісної співпраці з територіальною громадою є покращення якості обслуговування громадян. Пенсіонери зможуть отримати консультації з усіх питань, що належать до компетенції Пенсійного фонду, зокрема щодо порядку  призначення, перерахунку та виплати пенсій, роз’яснення норм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, не відвідуючи при цьому управління Фонду.