Привітання з Різдвом Христовим

Шановні жителі Підволочиського району!

Від імені депутатів Підволочиської районної ради та від себе особисто тепло і сердечно вітаю Вас із світлим святом – Різдвом Христовим!

Це свято сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть. Ми віримо в те, що мир і спокій прийдуть у нашу рідну Україну, ми віримо в те, що ми гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю,  що в наших родинах завжди будуть любов і добро.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.

Щиро зичу Вам  щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує злагода і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

Христос Народився! Славімо Його!

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович