День пам'яті й примирення та День перемоги над нацизмом Другій світовій війні

Дорогі ветерани й учасники війни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Бажаю Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської.

Нехай у Ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою.

Бажаю усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                              Ігор МОНАРТОВИЧ