Оголошення про формування списку присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Підволочиському районному суді Тернопільської області

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до вимог статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та враховуючи подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Тернопільській області, від 23.09.2019 року № 08-755/19, Підволочиська районна рада  формує та затверджує список присяжних у кількості 18 осіб, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ у Підволочиському  районному суді Тернопільської області.       Присяжними можуть бути громадяни України, що досягли тридцятирічного віку і постійно проживають на території, на яку поширюється  юрисдикції відповідного суду,  а також які відповідають вимогам статті 65  Закону України « Про судоустрій і статус судів» та дали згоду бути присяжними.

Не підлягають включенню  до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних до 02 грудня 2019 року (включно) звернутися до Підволочиської районної ради за адресою: 47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80 у виконавчий апарат районної ради із заявою   про згоду бути присяжним Підволочиського районного суду  Тернопільської області за тел.2-17-27.

До заяви додаються наступні документи:

• фотокопія паспорта (оригінал пред’являється особисто);
  • довідка з місця роботи ( для непрацюючих завірена фотокопія трудової книжки);
  • медична довідка про  відсутність хронічних психічних  та інших  захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;
  • довідка про відсутність судимості;
  • згода на обробку персональних даних.