День журналіста

Шановні журналісти!

У вашій великій творчій сім’ї – професійне свято.
      З нагоди відзначення Дня журналіста щиро вітаю всіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті. Кожний з Вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.
      Будьте в цьому завжди послідовними і пам’ятайте про своє головне покликання – служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві.
      Бажаю у цьому кожному журналісту здійснення нових творчих задумів та удач. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

Із професійним святом Вас!

Голова Підволочиської районної  ради                              І.І. Монартович