Привітання з Великоднем

Шановні жителі Надзбручанського краю!

Щиро вітаю Вас із Світлими Великодніми Святами!

Воскресіння Христове – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.  Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, возвеличує людей та єднає з Творцем.

Своїм Воскресінням Ісус  Христос проявив велику любов до кожного з нас і ми, віруючи в нашу країну, повинні поважати та любити один одного і важкою працею утверджувати нашу державу.

В ці дні ми поминаємо тисячі наших захисників, які віддали своє життя за нашу віру і  свободу, за нашу державу.

Нехай передзвін Великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі

В цей урочистий день вітаю всіх із Великоднем і бажаю миру, достатку, благополуччя, єдності й Божої ласки нашій країні.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради             Ігор Монартович