У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»

2 серпня 2018 року з метою підвищення правової обізнаності мешканців Підволочиського району та у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці «Підволочиського бюро правової допомоги» Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, а також відділу державної виконавчої служби та відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо можливостей отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.

Долучайтеся до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту "Я МАЮ ПРАВО!". Звертайтеся за правовою допомогою. Захищаймо права разом!

0 800 213 103 - єдиний контакт-центр системи БПД. pravo.minjust.gov.ua