День Конституції України

Шановні жителі Підволочиського району!

Вітаю Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України від імені Українського народу прийняла Основний Закон держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Завдяки їй у нас є можливість створити розвинуте правове громадянське європейське суспільство. Тож давайте докладемо всіх зусиль для формування вільної, справедливої спільноти та побудови потужної та заможної держави на демократичних і правових засадах.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, процвітання та звершення всіх планів заради світлого майбутнього нашої незалежної країни.

Зі святом Вас!

З Днем Конституції України!

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович