День молоді

Дорога молодь!

Від щирого серця вітаю усіх із Днем молоді: і тих, хто тільки вступає у доросле життя, і тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

Серед багатьох свят, які відзначає наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього. Це той рубіж, коли кожна маленька перемога стає запорукою великого життєвого успіху.

З нагоди свята бажаю усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!

Голова Підволочиської районної ради                              І.І. Монартович