День українського добровольця

Підволочиська районна рада  щиро вітає захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України з Днем українського добровольця!

Українські добровольці завжди першими ставали на захист Вітчизни. Найновіший приклад – це Революція Гідності та початок воєнних дій на сході нашої держави, коли тисячі звичайних українських громадян, кинувши власні справи – навчання, роботу, бізнес, родини — спочатку пішли на Майдани країни, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішнього вищого керівництва країни, а потім зі зброєю в руках першими протистояли озброєній до зубів російській армії.

Навесні 2014 року була зафіксована рекордна явка у військкомати країни. Люди приходили самі, не чекаючи на отримання повістки. Інші – чоловіки й жінки, самоорганізувалися в батальйони й вирушили на Схід. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

В цей святковий день бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, родинного добробуту, оптимізму і мирного неба над головою!

З повагою,

Голова Підволочиської районної ради                               І.І. Монартович