Підволочиська районна рада
Підволочиський район, Тернопільська область

Відкриття бюро правової допомоги

Переглядів: 534

Стаття 59 Конституції України  визначає, що «кожен має право на правову допомогу. У випадках передбачених законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав».

Сьогодні у Тернопільській області функціонує три місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги: у Кременці, Тернополі та Чоркові.

З 1 вересня 2016 року з метою посилення правовї спроможності громад систему надання безоплатної правової допомоги розширено. Правові послуги громадянам надаватимуть у структурних підрозділах місцевих центрів – бюро правової допомоги. Новостворені бюро мають стати важливими ресурсними центрами, де люди зможуть отримати необхідну правову інформацію для вирішення своїх повсякдених питань.

З 1 вересня 2016 року у адмінбудинку Підволочиської районної ради відкривається бюро правової допомоги.

 30 вересня 2016 року у Підволочиській районній раді відбувся круглий стіл керівництва Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участю голови Підволочиської районної ради Монартовича І.І. та представників органів, управлінь місцевої влади для вирішення організаційних питань.

 


« повернутися до списку новин