День медичного працівника

Дорогі медичні працівники!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, наснаги, достатку і добра Вам та Вашим родинам.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею, а кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Голова Підволочиськоїрайонноїї ради                       І.І. Монартович