Святкування Дня Соборності України

Сьогодні в День Соборності України на р. Збруч делегація Підвочиського та Волочиського районів урочисто відзначили 99-у річницю проголошення Акту  возз’єднання УНР та ЗУНР в єдину соборну та незалежну державу Україна.

Колони з представниками духовенства, влади, народних депутатів, депутатів обласних, районних рад, громадськості, військовослужбовців та творчих колективів з боку Підволочищини та Волочищини зустрілися на мосту  та обмінялися короваями.

Всечесні отці відправили молебень з нагоди Дня Соборності України, хвилиною мовчання присутні пом’янули Героїв Небесної Сотні, вояків, які поклали життя, захищаючи цілісність та соборність України та поклали корзини квітів до пам’ятників загиблих за незалежність нашої держави.