Вiтання з Покровою Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України

Шановні жителі  Підволочиського району!

Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва та День захисника України. Сердечно поздоровляю з цим дійсно всенародним святом, нащадків славного козацького роду.
У важкі часи іноземної неволі українці, плекаючи віру в національне визволення, зв’язували свої надії з козацтвом. З отриманням Україною незалежності козацька ідея отримала новий могутній імпульс розвитку, знайшла численних прихильників у всіх регіонах держави.
Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника Вітчизни – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.
Бажаю усім козацького здоров’я, невичерпної енергії і пориву.

Слава Україні!

Героям Слава!

Голова ради                                                                           Ігор МОНАРТОВИЧ