День захисника України

Шановні жителі Підволочиського району!

Вітаю Вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Наша сила духу та віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави!

Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією.

Наші воїни, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості.

Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності нашої країни. І не дарма цей день був обраний для вшанування захисників України, адже 14 жовтня – це свято Покрови Пресвятої Богородиці, що особливо чествувалося за часів козацтва. Молитва до Богородиці рятувала від будь-якого ворога.

Низький уклін і щирі побажання здоров?я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих героїв Небесної сотні та АТО!

Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!

Голова Підволочиської районної ради                                   Ігор Монартович