Підволочиська районна рада

ЗВІТ про проведену роботу з питань запобігання та протидії корупції у виконавчому апараті Підволочиської районної ради за І півріччя 2016 року

                                                                        Голові Підволочиської районної ради

                                                                       Монартовичу І.І.

 

ЗВІТ

про проведену роботу з питань запобігання та протидії корупції

у виконавчому апараті Підволочиської районної ради

за І півріччя 2016 року

 

         Керуючись Законами України «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами антикорупційного спрямування, Підволочиською районною радою впродовж І півріччя 2016 року проведено відповідну роботу щодо запобігання проявам корупції у виконавчому апараті Підволочиської районної ради.

         З метою запобігання корупції  зазначена робота здійснювалася відповідно до плану заходів щодо запобігання проявам корупції у виконавчому апараті районної ради, затвердженого розпорядженням голови районної ради від 23.01.2016 року №12-од «Про організацію роботи щодо запобігання проявам корупції у виконавчому апараті Підволочиської районної ради».

                   Відповідно до затвердженого  плану заходів   щодо запобігання проявам  корупції відділом правового забезпечення, комунальної власності, документообігу та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради  здійснюється антикорупційний контроль  при прийнятті кандидатів на службу в органах місцевого самоврядування та при звільненні. Впродовж І півріччя , при звільненні із займаної посади начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера виконавчого апарату Бучак Н.М., нею було подано декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за відпрацьований період  у 2016 році.

 Впродовж І півріччя у Підволочиській районній раді не проводився  конкурс на заміщення вакантних посад.

Для здійснення фінансового контролю відповідно до вимог чинного законодавства України всі посадові особи  виконавчого апарату Підволочиської районної ради своєчасно задекларували  свої доходи та доходи членів своїх сімей за 2015 рік. Відомості з декларацій голови Підволочиської районної ради та заступника голови Підволочиської районної ради оприлюднені відповідно до вимог чинного законодавства в районній газеті «Гомін Волі».

Заповнені декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру є документами, які мають конфіденційний характер, зберігаються у відділі правового забезпечення, комунальної власності, документообігу та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради  в особових справах посадових осіб виконавчого апарату районної ради. Відповідно до ч. 9 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»  копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру працівників виконавчого апарату районної ради, депутатів шостого та сьомого скликань направлені у Підволочиське відділення Збаразької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області. У більшості декларацій підтверджено достовірність зазначених відомостей. Однак, Підволочиським відділенням Збаразької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області надано повідомлення і висновок про результати здійснення перевірки та виявлено надання недостовірних відомостей депутатом Підволочиської районної ради шостого скликання Никитюком В.М., працівниками виконавчого апарату районної ради Охотою Р.С. та Левицькою О.А. Ними надано пояснення у письмовій формі у Підволочиське відділення Збаразької ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області.

 

Керуючим справами виконавчого апарату Підволочиської районної ради здійснюється контроль за дотриманням працівниками виконавчого апарату  районної ради антикорупційного законодавства у службових відносинах з громадянами, представниками підприємств, установ та організацій.

   Розпорядженням голови районної ради від 06.06.2011 року №76 затверджено  перелік посад посадових осіб  у виконавчому апараті  районної ради, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції. Розпорядженням  голови районної ради від 23.08.2013 року №88 утворено комісію з питань оцінки вартості, вирішення питання щодо можливості використання, місця та строку зберігання дарунка, одержаного  уповноваженою особою як подарунка Підволочиській районній раді.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» з метою недопущення можливості виникнення конфлікту інтересів при розгляді питань на засіданні третьої сесії районної ради 05 січня 2016 року «Про умови оплати праці голови Підволочиської районної ради на 2016 рік» та « Про умови оплати праці заступника голови Підволочиської районної ради на 2016 рік» головою районної ради та його заступником подано відповідні заяви про неучасть у голосуванні з  даних питань.

В Підволочиській районній раді  постійно проводяться  заняття з працівниками виконавчого апарату, які спрямовані на формування знань щодо неприпустимості вчинення корупційних  діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Питання  дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства  працівниками виконавчого апарату  районної ради розглянуто на нараді   при  голові районної ради  14 березня  та 12 квітня 2016 року.

З метою попередження та протидії корупції  серед депутатів районної ради працівниками виконавчого апарату проводиться відповідна профілактична робота.

 

 

 

 

 

             Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                                М.М.Рубльовський                                      

 

 

 

 

Мельник М.Б.